Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR81USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja projekcji | Temperatura Czas |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 50 °C |
| Model | Budzik cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane radio | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Zakresy tunera | FM |
| Radio FM | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 228 g |
| Głębokość produktu | 95,6 mm |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące