Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR85BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Budzik cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Radio FM | Tak |
| Tryb weekendowy | Tak |
| Zasilanie awaryjne | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Dzień tygodnia | Tak |
| Data | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Termometr | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące