Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CRP7WH biało-czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Liczba alarów | 2 |
| Funkcja projekcji | Czas |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Radio | |
| Radio | Zegar |
| Ilość stacji | 10 |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Zegar | |
| Alarm | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące