Producenci
Radiobudzik JVC RA-E211B black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja projekcji | Czas |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 186 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Nie |
| Bateria | |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Dźwięk mono | Tak |
| Radio | |
| Ilość stacji | 20 |
| Pasmo AM | 522 - 1620 kHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | FM AM |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Automatyczne skanowanie Auto zapis |
| Radio | Zegar |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w pobliżu wody. Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Zegar | |
| Alarm | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące