Producenci
Radiobudzik Kruger&Matz KM1150 BLUETOOTH, AUX, USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Występ | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Termometr | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Bateria | |
| Zgodne rodzaje baterii | CR2025 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Pozostałe funkcje | |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Ilość stacji | 20 |
| Radio | Zegar |
| Zakresy tunera | FM |
| Typ tunera | Analogowy |
| Zegar | |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące