Producenci
Radiobudzik Muse Light ML-198 CR, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 528 g |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Pozostałe funkcje | |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Dzwięk budzika | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Radio | Zegar |
| Zakresy tunera | PLL FM |
| Typ tunera | Analogowy |
| Ilość stacji | 20 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w pobliżu wody. Nie otwieraj obudowy urządzenia. Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. |
| Zegar | |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Tak |
| Alarm | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Liczba dźwięków alarmowych | 5 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące