Producenci
Radiolinia Ubiquiti AF60-XG-EU | UISP airFiber, 60GHz, RJ45 1000Mb/s, SFP+, 4km+, GPS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Stal Poliwęglan (PC) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Typ produktu | Most sieciowy |
| Diody LED | LAN Zasilanie |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Typ mocowania | Pręt |
| Network Time Protocol (NTP) klient | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Taktowanie procesora | 1600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 31,2 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Power over Ethernet | 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 383 mm |
| Wysokość produktu | 779 mm |
| Głębokość produktu | 664 mm |
| Waga produktu | 8,6 kg |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | -40 - 131 °F |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przesyłanie danych | |
| Maksymalny dystans transferu | 4000 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6000 Mbit/s |
Gwarancja 24 miesiące