Producenci
Radioodtwarzacz Blaupunkt BB18RD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Alarm | Tak |
| Zmieniarka CD | Nie |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 230 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Bateria Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Ilość anten | 1 |
| Zakresy tunera | FM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące