Producenci
Radioodtwarzacz JVC RC-E451B Boombox black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Przenośny odtwarzacz CD |
| Obudowa kasety | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny DC |
| Zasilanie | AC 100-240V ~ 60/50HzDC 9V UM-1/D x 6 PCS |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3,2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące