Producenci
Radioodtwarzacz Muse M-28 RDW przenośne radio FM/CD/MP3/Jack/USB Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| PLL syntetyzator | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 260 V |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Zgodne rodzaje baterii | C |
| Pobór mocy | 14 W |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Głębokość opakowania | 206 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny | Gracz |
| Tryb odtwarzania | Powtórz jeden Next Poprzedni Powtórz wszystkie |
| Obsługa typów dysków | CD CD-R CD-RW |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza, Zatrzymać |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 435 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 356 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Ilość stacji | 30 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakres pasma MW | 522 - 1620 kHz |
| Zakresy tunera | FM MW |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. |
| Kaseta | |
| Obudowa kasety | Nie |
Gwarancja 24 miesiące