Producenci
Radioodtwarzacz przenośny Blaupunkt PP5.2CR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Występ | Nie |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Termometr | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 850 g |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 4 h |
| Głośniki | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 60 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Zegar | |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące