Producenci
Raijintek Morpheus II Core Black Heatpipe VGA Kühler
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość ciepłowodów | 12 |
| Materiały | Aluminium Miedź |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Waga radiatora | 515 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Model | Radiator |
| Średnica czaszy wentylatora | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Procesor | Brak obsługi |
| Pozostałe funkcje | |
| Opór termiczny | 0,135 °C/W |
| Wymiary radiatora (S x G x W) | 254 x 98 x 44 mm |