Producenci
Raijintek Pan Slim Mini-ITX Case - black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium SPCC |
| Układ | Mini Tower |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 8,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 3 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 629 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Głębokość produktu | 354 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX |
Gwarancja 24 miesiące