Producenci
Ramię mikrofonowe COUGAR Forte
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Grubość blatu (max) | 6 cm |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Zestaw do montażu |
| Gwint | 3/8 & 5/8 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 1,62 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 1060 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
Gwarancja 24 miesiące