Producenci
Ramka na dysk GEMBIRD MF-95-02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 81 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 115 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 1 |
| Interfejs hosta | SATA |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne oddaj do punktu zbiórki elektroodpadów. Produkty elektroniczne wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji. Nie wyrzucaj produktów elektronicznych do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące