Producenci
Razer Barracuda Mercury White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 295 g |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 203 mm |
| Wydajność | |
| Technologia Virtual Surround | THX Spatial Audio |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Virtual surround | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Volume - Wyciszenie Objętość + |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Nazwa koloru | Mercury |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Szerokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Głębokość opakowania | 202 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | TriForce |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
Gwarancja 24 miesiące