Producenci
Razer BlackShark V2 HyperSpeed Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Virtual surround | Tak |
| Technologia Virtual Surround | THX Spatial Audio |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Nauszniki | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka termoelastyczna |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Typ sterownika | TriForce |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Cechy dostawcy | |
| Żywotność baterii | 4200 min |
Gwarancja 24 miesiące