Producenci
Razer Blackshark V2 X Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Szary, Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 240 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Różowy Szary |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
Gwarancja 24 miesiące