Producenci
Razer Hammerhead HyperSpeed Słuchawki Bezprzewodowe Douszny Gaming Bluetooth Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Podświetlenie | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 217 g |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Typ ładowania | Przewodowa |
| Etui do ładowania | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 32,5 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 22,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Maksymalna moc wejścia | 5 mW |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 91 dB |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 1 cm |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące