Producenci
Razer Kaira Pro for Playstation 5 Black Headset
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 158 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 iOS 14 iOS 14 iOS 13 iOS 13 Android 10.0 Android 12.0 iOS 15 |
| Wydajność | |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Gaming |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 740 g |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 202 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Przewody | USB Type-C |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Mikrofon | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | 54 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. Nie używać podczas ładowania. Unikać kontaktu z wodą. |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | TriForce |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 2000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące