Producenci
Razer Kraken Tournament Edition Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 322 g |
| Wymagania systemowe | |
| Współpracuje z Playstation 4 | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Volume - |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 32 ? |
| Skuteczność usuwania szumu | Nie |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 5 cm |