Producenci
Razer Kraken V3 HyperSense Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 378 g |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor kabla | Czarny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 744 g |
| Głębokość opakowania | 104 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące