Producenci
Razer Kraken V4 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 350 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie Objętość + Volume - |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb gry | Tak |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Materiał wkładek dousznych | Tkanina |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AAC SBC |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Nie |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Typ sterownika | TriForce |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
Gwarancja 24 miesiące