Producenci
Razer Kraken for Console - Wired Gaming Headset for Console - FRML Packaging
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 408 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 5 cm |