Producenci
Razer Kunai Chroma Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba żarówek LED | 22 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,4 A |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Ciężar wentylatora | 207 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 25 x 140 x 140 mm |
| Wydajność | |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,15 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalny przepływ powietrza | 34,48 ft3/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 81 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 15 dB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. Przechowuj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące