Producenci
Razer RZ04-04730200-R3M1 słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Połączenia/muzyka Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 353 g |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 715 g |
| Głębokość opakowania | 212 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące