Producenci
Razer Seiren Elite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226,4 mm |
| Wysokość produktu | 0,685 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga mikrofonu | 750 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 990 g |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewody | USB |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 891 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518100090 |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon stołowy |
| moc RF | 85 mW |
| Czułość (1 kHz) | 12,5 mV/Pa |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 114 dB |
| Przepływność | 16 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 16 ? |
| Czułość mikrofonu | 120 dB |