Producenci
Razer Seiren V3 Chroma Czarny Mikrofon tabletowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zużycie energii | 500 mA |
| Źródło zasilania | USB |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wydajność | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon tabletowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Przepływność | 24 bit |
| Czułość mikrofonu | 110 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość (1 kHz) | -34 mV/Pa |
| Stojak mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Odbiornik | |
| Stosunek sygnału do szumu | 96 dB |
Gwarancja 24 miesiące