Producenci
Razer Wolverine V2 Pro Biały Gamepad Analogowa/Cyfrowa PC, PlayStation 5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel/bateria |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 28 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 167,5 mm |
| Wysokość produktu | 65,2 mm |
| Głębokość produktu | 105,8 mm |
| Waga produktu | 279 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 202 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 577 g |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad Przycisk menu |
| Obsługiwane platformy gier | PC PlayStation 5 |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
Gwarancja 24 miesiące