Producenci
Razer Wolverine V2 Pro Czarny Gamepad Analogowa/Cyfrowa PC, PlayStation 5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 28 h |
| Źródło zasilania | Kabel/bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 430 g |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 690 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. |
| Urządzenie wejściowe | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home D-pad |
| Obsługiwane platformy gier | PC PlayStation 5 |
| Wbudowany touchpad | Tak |
Gwarancja 24 miesiące