Producenci
Razer Wolverine V3 Tournament Edition Czarny USB Gamepad Analogowy PC, Xbox Series S, Xbox Series X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 156,7 mm |
| Waga produktu | 304 g |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 105,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 222 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 907 g |
| Szerokość opakowania | 82 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod towaru | 9504500000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Liczba joysticków | 2 |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S Xbox Series X PC |
| Gałki | Tak |
Gwarancja 24 miesiące