Producenci
Razor-hulajnoga Flashback Blue (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Materiał podestu | Stal |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Typ kół | Pompowane |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Dedykowane płci | Chłopiec |
| Rozmiar koła | 30,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Waga produktu | 8,11 kg |
Gwarancja 24 miesiące