Producenci
Razor-hulajnoga Flashback - Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Materiał podestu | Stal |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor produktu | Różowy |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Wymagany montaż | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Dedykowane płci | Dziewczyna |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Regulowana kierownica | Nie |
| Rozmiar koła | 30,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,11 kg |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 24 miesiące