Producenci
Razor-hulajnoga elektrycz E100 PowerCore Purple ALU (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar opony przedniej (angielski) | 20,3 cm (8") |
| Kolor produktu | Fioletowy Czarny Aluminiowy |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Maksymalna prędkość | 18 km/h |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Średnica przednich kół | 20 cm |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Typ akceleratora | Uchwyt skrętny |
| Nóżka | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Moc | |
| Moc chwilowa (max) | 100 W |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Żywotność baterii | 60 min |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 892 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 856 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Gwarancja 24 miesiące