Producenci
Razor-hulajnoga elektrycz E100 PowerCore Purple ALU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Fioletowy, Czarny |
| Maksymalna prędkość | 17 km/h |
| Odpowiedni tylko dla dorosłych | Nie |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Waga produktu | 12 kg |
| Czas pracy | 60 min |
| Maksymalna waga użytkownika | 54 kg |
| Moc silnika | 100 W |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 24 miesiące