Producenci
Razor-hulajnoga elektryczna S80 Power Core - Różowa (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ akceleratora | Kciuk przepustnicy |
| Silnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec nożny |
| Typ kół | Pełne |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Tworzywo kół | Guma |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Pozycja silnika | Koło tylne |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Kolor produktu | Różowy |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Nóżka | Tak |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Moc | |
| Moc silnika | 90 W |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 805 mm |
| Głębokość produktu | 840 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Gwarancja 24 miesiące