Producenci
Razor-hulajnoga elektryczna Turbo A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Składany uchwyt | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec nożny |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Typ akceleratora | Kciuk przepustnicy |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 10,8 V |
| Moc silnika | 80 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 836 mm |
| Szerokość produktu | 668 mm |
| Waga produktu | 3,33 kg |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące