Producenci
Rebir IE-5708M strugarka ręczna Niebieski, Szary 2250 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Szary |
| Przechowywanie ostrzy | Tak |
| Miękki start | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 2250 W |
| Wydajność | |
| Maksymalna szerokość strugania | 15,5 cm |
| Głębokość wręgowania | 1,7 cm |
| Głębokość strugania (maks.) | 3,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Łotwa |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i używać narzędzia tylko w suchych warunkach. Przechowywać narzędzie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawsze nosić odpowiednią odzież ochronną, w tym okulary i rękawice ochronne. |
Gwarancja 24 miesiące