Producenci
Reflektor roboczy Ansmann FL30W COB-LED 3000lm 18V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod IK | IK05 |
| Model | Flood work light |
| Moc | |
| Napięcie | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wydajność | |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 35 °C |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Lampy | |
| Łączna moc | 30 W |
| Żywotność żarówki | 15000 h |
| Technologia źródła światła | LED |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące