Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5116H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 x 2160 piksele |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |