Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5208A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 287 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 x 2160 piksele |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Tak |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych HDD | 2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 10 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 1 |