Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5208AN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Uniwersalny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 15 W |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Tryb odtwarzania | Play Przedni Shuffle Pauza Powtórz Pełny ekran Digital zoom Previous camera Next camera Rewers Wybór kopii zapasowej Zatrzymać |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p |
| Tryb nagrywania | Zatrzymać Ręczny Harmonogram |
| Maksymalny czas nagrywania | 60 min |
| OSD | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264+ H.264 |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Wejścia kanałów wideo | 8 kan. |
| Zdjęcie | Tak |
| PTZ | Tak |
| Liczba stref detekcji ruchu | 396 |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |