Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5216AN-X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie mocy | 15 W |
| Napięcie stałe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 287 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Tryb odtwarzania | Powtórz Shuffle Pauza Zoom - funkcja przybliżenia Szybki Play Wolny Poprzedni Next |
| Prędkość transmisji danych | 64 Kbit/s |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| PTZ | Tak |
| Liczba kanałów | 16 kan. |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Maksymalny czas nagrywania | 1 h |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Transmisja wideo | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny dołączone | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia BNC | 16 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Maks. pojemność HDD | 10000 GB |