Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5232AN-X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 25 W |
| Napięcie stałe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Tryb odtwarzania | Powtórz Play Shuffle Pauza Zoom - funkcja przybliżenia Szybki Zatrzymać Poprzedni Wolny Next |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 μ-law PCM G.711 A-law AAC |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ H.264+ |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Pauza | Tak |
| Tryby wyświetlania w wielu trybach | 36 9 16 6 4 25 |
| Pojemność stelaża | 1U |
| PTZ | Tak |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Połączenie USB | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia kanałów wideo | 32 kan. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia BNC | 32 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Maks. pojemność HDD | 10000 GB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |