Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR5416L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 440 x 417 x 76 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kanałów | 16 kan. |
| Tryb odtwarzania | Play Powtórz Zoom - funkcja przybliżenia Pauza Shuffle Szybki Zatrzymać Poprzedni Wolny Next |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Pojemność stelaża | 1.5U |
| Formaty kompresji | H.264 H.264+ |
| Tryby wyświetlania w wielu trybach | 4 9 16 |
| Maksymalny czas nagrywania | 1 h |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Szybkość wyświetlania klatek | 15 klatki na sekundę |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejścia BNC | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Ilość portów eSATA | 1 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Maks. pojemność HDD | 8000 GB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |