Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR7108HE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cechy | |
| Kompatybilność marki | Uniwersalny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Pobór mocy | 10 W |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb nagrywania | Zatrzymać Harmonogram Ręczny |
| Tryb odtwarzania | Powtórz Play Digital zoom Pauza Shuffle Wybór kopii zapasowej Next camera Rewers |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| OSD | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264+ H.264 |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Maksymalny czas nagrywania | 60 min |
| Wejścia kanałów wideo | 8 kan. |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Multi-screen | Tak |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zdjęcie | Tak |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Liczba stref detekcji ruchu | 396 |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 6 TB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Interfejs HDD | SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Ethernet WAN | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 1 |
| Obsługa PoE | Nie |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |