Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR7208A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Formaty kompresji | H.264 H.264+ |
| Liczba kanałów | 8 kan. |
| Napięcie | 12 V |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wyjścia przekaźnikowe | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Maks. pojemność HDD | 6000 GB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |