Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR7408L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Tryb odtwarzania | Pauza Speed Adjust Przedni Fast play Digital zoom Next camera Rewers Zatrzymać |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Multi-screen | Tak |
| Kontrolowanie odtwarzania | Tak |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| OSD | Tak |
| PTZ | Tak |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA eSATA |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze RS232 | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Porty RS-485 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |