Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR7416L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cechy | |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Uniwersalny |
| Pojemność stelaża | 1.5U |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Liczba stref detekcji ruchu | 396 |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Tryb nagrywania | Zatrzymać Harmonogram Ręczny |
| Maksymalny czas nagrywania | 60 min |
| Tryb odtwarzania | Pełny ekran Powtórz Previous camera Shuffle Next camera Rewers Play Przedni Pauza Wybór kopii zapasowej Zatrzymać Digital zoom |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.264+ |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| OSD | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zdjęcie | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 16 |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Nośnik danych | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście BNC audio | Tak |
| Wejście BNC wideo | Tak |
| Wyjście BNC audio | Tak |
| Złącze RS232 | Tak |
| Porty RS-485 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów eSATA | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port RS-232 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |