Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR8808S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 40 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,48 kg |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 8,24 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 x 2160 piksele |
| Wejścia kanałów wideo | 64 kanały |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Porty RS-485 | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |